Informator


Przedszkole funkcjonuje jako placówka opiekuńczo-wychowawcza, stopień organizacji przedszkola: dwuoddziałowe.

Oddział I -klasa "0" uczęszcza 19 dzieci,

Oddział II - grupa różnowiekowa od 3 - 5 lat.

Przedszkole czynne jest od 7.00 do godziny 16.00. Wszystkie dzieci mają możliwość korzystania w zależności od deklaracji rodziców z posiłków od 1 do 3. Koszt wyżywienia pokrywają rodzice.

W placówce pracuje trzech nauczycieli. Proces dydaktyczno-wychowawczy realizowany jest na podstawie obszarów edukacyjnych Programu Wychowania Przedszkolnego A.B.C. XXI wieku wydawnictwo W. S.i P.

Przedszkole nie skupia się tylko na realizacji zadań dydaktyczno-wychowawczych, ale współpracuje z różnymi instytucjami i rodzicami, co wspomaga efektywność pracy i ją uatrakcyjnia, a przede wszystkim pomaga dzieciom.

Szkoła prowadzi współpracę z Poradnią Psychologiczną w Radomsku, w bieżącym roku 12 dzieci zostało przebadanych przez logopedę co pozwoli na wykrycie wad wymowy we wczesnym wieku i umożliwi ich korygowanie. Dla dzieci organizowane są spotkania z Policją Ruchu Drogowego dzięki takim spotkaniom dzieci poznają zasady ruchu drogowego.

Szkoła organizuje szereg uroczystości przedszkolnych z udziałem rodziców.

Informacja wytworzona przez:
Andrzej Sękowski , w dniu:  19‑08‑2008 10:23:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Andrzej Sękowski tel.:44 6840895 fax: 44 6840822 , w dniu:  $dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss", $date).replace(" ", " ").replace("-","‑").replace(" 00:00:00", "")
Data ostatniej aktualizacji:
19‑08‑2008 10:27:56
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive